kisielewski wośpFirma Kisielewski S.C. i gitary T. Burton wzięły aktywny udział w kolejnej odsłonie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wystawiliśmy 15 gitar T. Burton oraz tekst Zbyszka Hołdysa „Brookliński Most” na aukcji. Zobacz, ile uzyskaliśmy na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.

15 gitar T.Burton oraz tekst Z. Hołdysa „Brookliński Most” zostały sprzedane za łączną kwotę:

17.136,32 zł

13 lutego 2007 została zlicytowana ostatnia gitara T.Burton. Znajdowały się na niej podpisy Jurka Owsiaka, Wojtka Pilichowskiego, Zbyszka Hołdysa i jednego z gitarzystów zespołu stworzonego na Akademii Sztuk Przepięknych Przystanku Woodstock 2006.

Łącznie wystawiliśmy na aukcjach 15 gitar na których zespół ASP prowadzony przez Hołdysa zagrał piosenkę Brooklynski Most na Przystanku Woodstock. Potem, w styczniu, na WOŚP, zagrali znowu razem, na estradzie pod Pałacem Kultury w Warszawie. Zagrali w szczególnym momencie: tuż przed Światełkiem do Nieba!

Brawo Jurek! Wielkie Dzięki dla Zbyszka Hołdysa, twórcy ASP! Pieknie dziękujemy wszystkim kupującym, bo to właśnie dzięki Wam tak głośno zagrała w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Share