dobra gitara klasycznaNakładem wytwórni „My Music” ukazały się ostatnio dwie płyty, na których uwiecznione zostały dźwięki gitary Farra. Pierwsza z nich to „Nowy folder” Jeden Osiem L, która ukazała się w kwietniu. Natomiast druga, to krążek Jaya Delano zatytułowany „Close to u”, wydany w czerwcu tego roku.

bardzo dobra gitara klasycznaObydwie płyty pojawią się na pólkach sklepów muzycznych na całym świecie. W obu przypadkach gitarzystą, nagrywającym na elektroklasyku Farry Maestro Cedro CE, był Bartek Miecznikowski. Oto co powiedział na jej temat po nagraniu:

„Gitara elektroklasyczna Farra jest świetnym instrumentem do studia ze względu na zainstalowany w jej wnętrzu mikrofon. Dzięki temu, że nie trzeba ustawiać mikrofonu, zyskuje się na czasie w studio. Można też nagrywać swoje pomysły w domu bez konieczności posiadania mikrofonu pojemnościowego.”

tania gitara klasycznaZ tego co słyszeliśmy, Bartek często korzysta z możliwości jaką stwarza w tej gitarze mieszanie sygnałów z dwóch przystawek – piezoelektrycznej i wewnętrznego mikrofonu pojemnościowego. Mieszanie (blending) daje duże możliwości twórczego kształtowania brzmienia zarówno w studio, jak i na scenie.

Cóż tu dodać…

Teraz Bartka jak i Farrę usłyszy cały świat. To bardzo miła wiadomość dla nas, mamy nadzieję, że dla wszystkich posiadaczy gitar Farra również.

Share