dobry futerał do gitaryWiosna, wiosna, wiosna… Lubimy wiosnę i dlatego wpuściliśmy trochę ożywczego, ciepłego powietrza do naszych magazynów. Efektem są najnowsze, wiosenne propozycje dla muzykujących.

Na początek coś dla instrumentów napędzanych powietrzem – super lekkie i wygodne futerały THERMO do instrumentów dętych (flet, trąbka, puzon, klarnet, saksofon altowy i tenorowy). Są to sztywne futerały, aczkolwiek bardzo lekkie i w niskich cenach, bliskich cenom pokrowców. Dla miłośników wagi ciężkiej – nowy model z serii ABS, futerał do waltorni. Przypominamy – seria ABS do dęciaków to futerały używane i cenione przez wielu profesjonalistów, że wspomnimy tylko o Michale Urbaniaku czy Piotrze Baronie.

Gitarzyści, szukając oznak wiosny trafią na pewno na odnowioną serię futerałów do gitar THERMO. Co zmieniliśmy? Przede wszystkim cenę – oczywiście na niższą. No i nazwę – dodaliśmy przydomek ECONOMIC. Oprócz tego pomajstrowaliśmy trochę przy konstrukcji, zmniejszyliśmy ciężar, odświeżyliśmy to i owo, ale jednej świętości nie tknęliśmy – wysoka jakość pozostała!

dobry futerał gitarowyTo jeszcze nie koniec dobrych informacji dla gitarzystów. Każdy, kto zmęczony jest bałaganem panującym wśród kabli i efektów na podłodze, powinien zwrócić uwagę na nowość – pedalboardy, które nie dość, że gwarantują profesjonalną ochronę i łatwość transportu efektów, to jeszcze oferowane są w dwóch atrakcyjnych estetycznie wykończeniach: nowocześnie wyglądające aluminium dla wizjonerów lub żółty tweed dla miłośników stylu retro.

dobry futerał na gitaręNie samym jednak prądem gitarzysta żyje. Miłośnicy gitar akustycznych znajdą do ochrony swoich skarbów nowy model futerału z serii ECONO, o nazwie Buffalo. Skąd ta nazwa? Wystarczy jedno spojrzenie i wszystko jasne – futerał pokryty jest imitacją skóry Bizona, władcy prerii. Oprócz unikalnego wyglądu, Buffalo gwarantuje stałe cechy serii ECONO – solidną konstrukcję ze sklejki, niezawodne zamki, wygody uchwyt oraz bardzo staranne wykończenie.

Kolejnym naszym produktem chcielibyśmy zainteresować klawiszowców. Mamy dla Was najnowszy model z linii ABS – futerał do keyboardu. Przeznaczony do transportu delikatnych urządzeń, jakimi są klawisze, został zbudowany jak czołg: niemal pancerna obudowa, zamki motylkowe i poręczne kółka, pomagające w przesuwaniu tego olbrzyma. Wnętrze można dowolnie zaaranżować za pomocą specjalnych gąbkowych „puzzli” (system „sponge-puzzle”). Pozwala to na idealne dopasowanie wnętrza futerału do instrumentu. Nic nie stuka, nic nie obciera, nic się nie przesuwa – nareszcie pełen komfort i spokój ducha.

jaki futerał do gitary wybraćI wreszcie na koniec coś dla skrzypków. Ich klasyczne instrumenty również potrzebują doskonałej ochrony. Nowy futerał ABS przeznaczony do skrzypiec, pozbawiony jest aluminiowych okuć i listew. Dzięki temu prezentuje się elegancko i znakomicie pasuje do fraka. Dostępu do instrumentu bronią nowe, praktyczne i mocne zamki, które gwarantują bezpieczeństwo i brak kłopotów w trakcie użytkowania.

Share