nauka gry na gitarzeŚpieszymy poinformować, że mamy już w sprzedaży bardzo atrakcyjne specjalne zestawy promocyjne gitar T. Burton Greengo z gratisowym podręcznikiem Krzysztofa Błasia „Żadnych tajemnic – szkoła gry na gitarze”.

T.Burton Greengo

lubi się popisywać swoją urodą.

T.Burton Greengo, stosunkowo niedroga gitara, jest polecana przez nauczycieli muzyki i zawodowych muzyków. Spełnia wymogi stawiane przez profesjonalistów, doskonała na scenę ale także świetnie sprawdzi się jako twoja pierwsza gitara. Nie zawiedzie w czasie występu na scenie, nie sprawi trudności na początkowych etapach nauki. Więcej…

Postanowiliśmy w ten sposób odrobinę pomóc tym klientom, którzy marzą o swojej pierwszej gitarze akustycznej i chcieliby od razu rozpocząć naukę gry na niej. Dajemy im przy tym do ręki nie byle co lecz podręcznik tóry zasłużył już sobie wśród znawców przedmiotu na miano „encyklopedii gitary”.
Po raz pierwszy oferujemy jako element zestawu tak dopracowaną i obszerną „instrukcję obsługi”, umożliwiającą szybkie rozpoczęcie samodzielnej nauki gry według najlepszych dostępnych wskazówek i pomocy. Dzięki temu podręcznikowi można uniknąć przysłowiowej drogi przez mękę, związanej z  pierwszymi krokami w karierze wielkiego gitarzysty! Z doświadczenia wiemy, jak niewiele wystarczy, aby zagubić się w meandrach gitarowych tajników i w konsekwencji zniechęcić do grania. Na szczęście dzięki T. Burtonowi i Krzysztofowi Błasiowinauka gry staje się o wiele łatwiejsza! Już sam fakt otrzymania tak doskonałego podręcznika w komplecie z gitarą pozwala zaoszczędzić czas (i stres!), związany z poszukiwaniem właściwego źródła wiedzy fachowej. Gdy inni będą nadal drapali się w głowę i debatowali nad wyborem odpowiedniej książki, Wy już zapewne będziecie doskonale znali większość akordów!

Stworzony przez Krzysztofa podręcznik zdążył już zebrać entuzjastyczne opinie, mało tego – sami widzieliśmy kilku zaczytanych w nim profesjonalnych muzyków. Utwierdziło nas to tylko w przekonaniu, że takie źródło wiedzy po prostu musi starczyć na wiele lat studiowania tajników gitarowego fachu. A naprawdę jest się z czego uczyć: 192-stronicowy podręcznik został szczelnie wypełniony nieodzowną – a często pomijaną przez młodych gitarzystów – teorią z dziedziny harmonii i kompozycji. Od innych kompendiów odróżnia go jednak
to, że nawet te najmniej atrakcyjne zakresy wiedzy zostały podane w sposób przystępny i komunikatywny.

Ogromna ilość pomocnych ilustracji i diagramów wraz z objaśniającymi komentarzami Autora sprawia, iż samodzielna nauka gry na gitarze wreszcie stała się lekka, łatwa i przyjemna. Jak przystało na rasowy materiał
szkoleniowy, w zestawie nie zabrakło płyt CD (trzech!) z ćwiczeniami, przykładami improwizacji oraz podkładami do doskonalenia poznawanych technik.

Mając pod ręką szkołę „Żadnych tajemnic” nie warto szukać innych podręczników. Po prostu kupujcie Greengo z książkowym gratisem i jak najszybciej zachwycajcie nas swoimi postępami. My zawsze trzymamy kciuki za Wasz muzyczny talent!

Share