lekcje gry na gitarzeCo prawda uroczysta inauguracja będzie miała miejsce 21 września na targach w Krakowie, ale my już teraz informujemy o kolejnym projekcie, w którym mamy swój skromny udział.

Szkoła gry na gitarze akustycznej „Gitarowe wyzwania”, bo o niej mowa, to 2-płytowy, multimedialny kurs na DVD. Znajdziecie na nim ponad 4 godziny materiału szkoleniowego, w tym techniki pracy prawej, jak i lewej ręki, akordy, skale, podstawy harmonii oraz porady: jaki kupić instrument, czym się kierować dokonując wyboru, jak samodzielnie dokonać regulacji. Wszystko to przedstawione przez Krzysztofa Błasia, miłośnika gitary (przede wszystkim – akustycznej), doświadczonego muzyka i nauczyciela.nauka gry na gitarze

Publikacja jest polecana przez wybitnych i znanych muzyków zarówno początkującym, jak i zaawansowanym gitarzystom (nie szczędzą pochwał Jurecki, Misiak i Styczyński). Po jej obejrzeniu gitara nie będzie miała dla Was żadnych tajemnic.

Na koniec informacja, o której nie wypadałoby nam nie wspomnieć. Krzysiek używał na planie filmowym T.Burton’ów, Garrison’ów i Taylor’ów ze swojej kolekcji. W ten sposób uczynił z nich prawdziwe gwiazdy.

Więcej informacji na temat szkółki oraz promujący ją trailer znajdziecie na stronach magazynu Gitarzysta.

Share