dobry kapodaster do gitaryKapodaster to jest taka rzecz, którą lepiej jest zawsze mieć ją po ręką.

Nigdy nie wiesz, kiedy nagle trzeba będzie akompaniować wokalistce w Ais coś co dobrze znasz i masz biegle opanowane ale w G. Może też się tobie nieoczekiwanie trafić potrzeba grania z saksofonistką a jak wiadomo one uwielbiają raczej nie-gitarową tonację F. Jeśli masz kapodaster zmiana tonacji to dla ciebie jedna chwilka!

Kapodaster T.Burton K-02 jest solidną konstrukcją a jednocześnie jest lekki. Dociska struny z wystarczająco dużą siłą żeby nie brzęczały, użycie długiej dźwigni powoduje, że łatwo jest go poluzować i przesunąć do innej pozycji. Jest trwały, ładny i miły w dotyku. Występuje w dwóch wersjach: do gitary akustycznej bądź elektrycznej (z ramieniem ukształtowanym w lekki łuk) i do klasycznej (z płaskim i nieco wydłużonym ramieniem dociskającym struny).

tani kapodaster do gitary

Uwaga!

Nie warto kupować kapodastra, który rozleci się po miesiącu użytkowania. Lepiej też uważać na taki, który nie dociska strun z dostateczną siłą albo na taki, do którego przesunięcia wzdłuż gryfu gitary trzeba użyć pomocy pracownika technicznego. Kupując kapodaster T.Burton K-02 masz gwarancję ominięcia tych niemiłych raf.

kapodaster do gitary

dobry sklep muzyczny

Share