przedwzmacniacz do gitaryL.R Baggs Para DI obecny na rynku od 15 lat zewnętrzny przedwzmacniacz, który można spotkać w najlepszych studiach nagraniowych i na największych scenach świata. Potrafi doprowadzić do perfekcji brzmienie dowolnej gitary elektroakustycznej.

Wykonany „manualnie” w warunkach laboratoryjnych z indywidualnie dobieranych i testowanych elementów elektronicznych.
Składa się z 4-pasmowego equalizera oraz filtra notch umożliwiającego eliminowanie sprzężeń. Gałka „notch” służąca do mniejszej lub większej redukcji sprzęgającej się częstotliwości współpracuje z drugą gałką, po prostu genialną: jest to „tune knob”. Gałka ta umożliwia błyskawiczne znalezienie częstotliwości, przy jakiej występuje sprzężenie gdyż jest wyskalowana nazwami dźwięków!

Informacja dla użytkowników z inżynierskim zacięciem: Prawnie zastrzeżony Quasi-Passive EQ™ dzięki równoległemu podawaniu na wyjściu sygnału z instrumentu i z układu elektrycznego stwarza możliwość korekcji brzmienia instrumentu bez poświęcenia czystości jego tonu. Może być używany z przetwornikami pasywnymi i aktywnymi, działa świetnie z różnymi instrumentami, zarówno z gitarami jak i ze skrzypcami czy kontrabasami.

Specyfikacja Para DI:

  • Postrzegany wśród konkurencji jako niedościgniony wzór najwyższej perfekcji
  • Audiofilska jakość dźwięku i bardzo niski poziom szumów
  • 5-kanałowy equalizer ze strojonym, wyskalowanym w nazwach dźwięków (!) filtrem sprzężeń NOTCH
  • Przesuwanie pasma tonów średnich SWEEP
  • Przełącznik fazy
  • 24dB regulowanej czułości wejścia „gain” umożliwia uzyskanie minimalnego poziomu szumów nawet przy bardzo niskim poziomie sygnału wejściowego
Share