logo_kisielewski_pngDziałamy od 1988 roku. Początki naszej rodzinnej firmy to mały warsztat produkujący futerały do instrumentów muzycznych. Futerały KISIELEWSKI były powszechnie znane w całym kraju, eksportowaliśmy je do wielu krajów Europy i Świata.

Na bazie osiągnięć części produkcyjnej zaczęliśmy stopniowo rozwijać działalność handlową. Dziś jesteśmy przedstawicielem handlowym stale rosnącej liczby producentów. Prowadzimy dystrybucję instrumentów muzycznych i akcesoriów w całym kraju a także w krajach Unii Europejskiej.

Koniec lat 80., czas wielkiego przełomu, kiełkuje polski kapitalizm, powstają firmy „wszelkiej maści”, różnego autoramentu i asortymentu. Jak grzyby po deszczu wyrastają też przedsiębiorstwa działające w branży muzycznej. W tamtym czasie wystarczyło być bacznym obserwatorem, aby zauważyć, czego potrzebują ludzie. Grzegorz Kisielewski, będąc gitarzystą, szybko dostrzegł brakujące i niezbędne ogniwo polskiego muzycznego rynku – futerały na instrumenty. Początki firmy to mały warsztat w Poznaniu, gdzie powstawały pierwsze produkty pod marką Kisielewski.

Futerały przynoszą sukces, produkcja i zasięg dystrybucji systematycznie zwiększają się przez całe lat 90. Produkty opatrzone znakiem firmowym Kisielewski stają się powszechnie znane i docenianie przez muzyków w całym kraju. Właściciel firmy osobiście projektuje towary, nadzoruje prace oraz… konstruuje maszyny i urządzenia do produkcji futerałów.
Nowe tysiąclecie to czas kolejnych wyzwań. Firma poszerza zakres działalności. Zaczyna zajmować się dystrybucją sprzętu muzycznego. W roku 2003 ma miejsce ważne wydarzenie, firma wprowadza na polski rynek nową markę gitar akustycznych – T. Burton. Gitary te w latach kolejnych zdobywają spore grono fanów. Firma Kisielewski staje się właścicielem marki i producentem tego sprzętu. Do T. Burton’a wkrótce dołączają gitary klasyczne Farra oraz mikrofony Selene.
Bardzo istotnym momentem jest rok 2005, kiedy to firma zaczyna zajmować się dystrybucją uznanych światowych marek gitar Garrison oraz trochę później Taylor. Aby w pełni zadowolić wymagających polskich muzyków, w asortymencie firmy pojawiają się też legendarne efekty gitarowe Electro-harmonix. W ostatnim czasie na rodzinnym portrecie marek dystrybuowanych przez firmę Kisielewski pojawiły się Benedetto, Flaxwood oraz L.R. Baggs.
Produkty naszych marek powstają w fabrykach na całym Świecie, końcowe etapy procesu produkcyjnego – regulacja i kontrola jakości, odbywają się w naszej siedzibie w Poznaniu. Współpracujemy niemal ze wszystkimi sklepami muzycznymi w całym kraju. Ich lista jest dostępna na naszej stronie w dziale gdzie kupić .
Naszą dewizą są słowa „Wsłuchujemy się pilnie, czego od nas oczekujesz” i zgodnie z nią uczestniczymy w procesie nieustannych zmian technologii i wzornictwa, dla których najistotniejszym motorem są uwagi i sugestie Naszych Klientów. A naszym największym powodem do dumy jest ich zadowolenie z naszych produktów. Mimo tylu lat działalności w branży muzycznej, słuch firmy Kisielewski pozostaje perfekcyjny…
Share