najlepsze nagłośnienie instrumentów akustycznychWzmacniacze szwajcarskiej firmy Schertler, które niedawno wprowadziliśmy na polski rynek, zaczynają podbijać serca i uszy polskich artystów i nagłośnieniowców. Piece z linii Classic, obecne na rynku od 7 lat, które słyną z niezwykłej dokładności, szczegółowości oddawania brzmienia instrumentu, zostały docenione również nad Wisłą.

Portal e-gitara.net.pl specjalnie wyróżnił wzmacniacze Schertler zasłużonym złotą odznaką, a magazyn TopGuitar we wrześniowym numerze przyznał Schertler’owi tytuł „Sprzęt na Topie”.

DAVID i UNICO to niezwykłej klasy piecie, które można kupić za naprawdę niewygórowaną cenę. Najmniejszy z nich można kupić za niewiele ponad 3 tysiące złotych! Noszący imię David model ma moc 100 W, jest wyposażony w 6-calowy głośnik (oraz 1-calowy tweeter), pogłos sprężynowy i dwa niezależne kanały z korektorem parametrycznym.

Unico to większy (i silniejszy) brat Davida – ma moc 200 W, 8-calowy głośnik (i tweeter), 3 kanały i pogłos. Oba modele współpracują ze wszystkimi mikrofonami i przetwornikami przeznaczonymi do nagłaśniania instrumentów akustycznych. Schertler w ramach serii Classic oferuje ponadto dwie aktywne kolumny nagłośnieniowe, rozszerzające możliwości wzmacniaczy David i Unico. Są to 180-watowy model Side z 8-calowym głośnikiem oraz 200-watowy model Bass z 10-calowym głośnikiem niskotonowym.

Share