t.burton profesjonalni użytkownicyOd 2 do 11 sierpnia 2012 zawita do nas Adam Palma, gitarzysta stale mieszkający w Wielkiej Brytanii. Szczęściarze będą mogli go zobaczyć a przede wszystkim – posłuchać na kilku koncertach w doborowym towarzystwie: będą mu towarzyszyli Ewelina Flinta oraz Mariusz „Fazi” Mielczarek.

Na mini tournee składają się cztery koncerty w niezwykle klimatycznych miejscach i w następujących terminach:

28 lipca – Chorzów – Festiwal Ryśka Riedla

2 sierpnia – Połajewo – Gorzelnia 505

10 sierpnia – Busko Zdrój – Imosówka

11 sierpnia – Jaworki – Muzyczna Owczarnia

A jeśli ktoś chce podpatrzeć z bliska i spróbować naśladować umiejętności gitarzysty będzie miał po temu okazję w dniach 3 i 4 sierpnia na Frikolekcjach, darmowych warsztatach gitarowych na Przystanku Woodstock. Adam Palma będzie tam jednym z nauczycieli. Czego można się spodziewać po lekcjach w jego wykonaniu możecie zobaczyć tutaj:

Do zobaczenia!

Adam Palma – muzyk sesyjny. Współpracował z wieloma muzycznymi znakomitościami w Polsce i na całym świecie. Wymienić tu należy osobistości takie jak: Tommy Emanuel, Joscho Stephan, Martin Tylor, Snake Davis, Gary Potter, Richard Smith, Adam Rafferty, Jack Pearson, Robbie McIntosh, Bill Wyman i wielu innych. Adam występował również na większości festiwalów gitarowych w Europie.

Ewelina Flinta – zasłynęła w pierwszej edycji programu Idol w roku 2002, w którym zajęła drugie miejsce. Dzięki temu nagrała swój debiutancki album pt. „Przeznaczenie” zawierający przebojowe utwory „Żałuję”, „Przeznaczenie” czy „Goniąc za cieniem” – album otrzymał status Złotej Płyty. Ewelina Flinta kilkakrotnie nagradzana była „Super 1-ką” i innymi równie prestiżowymi nagrodami.

Mariusz „Fazi” Mielczarek – muzyk sesyjny. Jeden z najwszechstronniejszych polskich saksofonistów. Bezkompromisowy, dobry duch naszego jazzu i całej muzyki w ogóle. Członek Polskiej Akademii Filmowej. Występował w zespole Woobie Doobie oraz orkiestrze Adama Sztaby i Musicology Band jak również prowadzi własną grupę Mariusz „Fazi” Mielczarek Group.

Share