warsztaty gitarowe woodstockJuż po raz szósty poprowadzimy darmowe lekcje gry na gitarze na Przystanku Woodstock. Tym razem – po raz pierwszy – przez całe cztery dni, od 3-6 sierpnia.

Zobaczymy, jak wytrzyma taki maraton nasz Mistrz – Piotr Restecki. Bo to on w tym roku będzie muzykiem dzielącym się z Wami swoją wiedzą i pasją. Restecki, finalista „Must be the music”, uznawany jest za mistrza gry w stylu fingerstyle.

Ta zadziwiająca technika polega na jednoczesnym prowadzeniu melodii, linii basu, podkładu akordowego a nawet elementów perkusyjnych przez jednego gitarzystę na jednym tylko instrumencie. Takie podejście pozwala na solową grę, stwarzającą wrażenie obecności całego zespołu.

Każdy kto zasiądzie w szkolnej ławie naszej gitarowej Frikoszkoły będzie miał możliwość popróbować gry fingerstyle na udostępnionym przezT.Burton instrumencie, a najlepiej przykładający się do nauki – wygrania w konkursie gitary akustycznej. W poprzednich edycjach chętnych było więcej niż wolnych miejsc, pamiętajcie więc o jak najwcześniejszym zawitaniu do namiotu Frikolekcji T.Burton na wzgórzu ASP i wpisaniu się na listę uczniów.

Lekcje rozpoczynają się w środowy ranek, 3.08.2011r.
Serdecznie zapraszamy

Share