dobre gitary akustycznePo doniosłym sukcesie w Polsce gitary T.Burton ruszają na podbój serc niemieckich koneserów akustycznej muzyki gitarowej. Ten wielki i wymagający rynek stanowi duże wyzwanie dla każdego liczącego się producenta instrumentów. Postanowiliśmy zaprezentować nasze gitary w najlepszych sklepach muzycznych sąsiada zza Odry.

Optymalny stosunek ceny do jakości i nowatorskie rozwiązania techniczne są właśnie tym, czego Niemcy oczekują od instrumentów debiutujących na ich rynku. My znamy je już doskonale i nie dziwi nas duże zainteresowanie, jakim zaczynają cieszyć się tam produkty T.Burton.

Sprzedaż wspierają szeroko zakrojone działania marketingowe – kolejni niemieccy artyści promują gitary T.Burton, używając ich na koncertach. Wśród nich są Jenny Weisgerber, Jeanette Hubert, Lorenz Theuer czy Ilja Schierbaum. Wiemy – i wielce nas to cieszy – że nie czynią tego bez dumy i zadowolenia! Dodatkowo nasz przyjaciel i arcymistrz fingerstyle Robert Kordylewski uczy Niemców tej trudnej, ale jakże wdzięcznej i wspaniałej techniki gry. Prowadzone przez niego w kolejnych miastach Niemiec warsztaty przyciągają spragnionych akustycznej wirtuozerii miłośników gitary akustycznej. Robert gra również wspólne koncerty z artystami promującymi markę T.Burton. Te gitary naprawdę podbijają świat!

A teraz obejrzyjcie sobie Circa Survive, przesympatycznych Amerykanów zakochanych po uszy w Berlinie:

i spróbujcie odpowiedzieć na pytanie: ilu gitarzystów gra w tym teledysku na T.Burtonach? A może pokusicie się o podanie nazw używanych przez nich modeli? Trafne odpowiedzi nagrodzimy upominkami.

Share