Co łączy Beatlesów, Marylin Monroe, Sungha Jung i Warrena Buffeta, drugiego najbogatszego człowieka na świecie?

Coś maleńkiego lecz nie pozwalającego przejść obok siebie obojętnie – ukulele! Tak, oni wszyscy grywają lub grywali na tej maleńkiej gitarce z czterema tylko strunami.

To maleństwo urzekło także Roberta Kordylewskiego. Robert grywa na nim, skorzystał z zawsze pogodnego brzmienia ukulele do przyozdobienia nim swojej znakomitej płyty „Świat na zewnątrz”. A teraz zobaczcie, jak gra na ukulele używając… tylko jednego palca! Niemożliwe? A jednak!

Znaleźliśmy na YT film z jednym z tych mistrzów ukulele o których wspomina Robert w filmie. Zobaczcie co potrafił Roy Smeck:

Budowniczowie gitar T.Burton udowodnili, że za co się nie wezmą robią to z ogromną dbałością o brzmienie i wygodę gry. Tak jak kolejne modele gitar T.Burton tak też ukulele T.T. by T.Burton są instrumentami przyjaznymi muzykowi.

Stroją perfekt, brzmią wyraziście, klucze działają jak należy, lekko i płynnie. Mostek i podstrunnica są zrobione nie z byle czego lecz użyliśmy palisandru, drewna twardego i o dużej odporności na czynniki biotyczne (jak np. pot).

Dużym atutem są fabrycznie zakładane struny Aquila, to wysokiej klasy produkt znanej włoskiej marki.

dobre tanie ukulele

Kup ukulele online!

Zapraszam na stronę naszego sklepu internetowego gdzie możesz kupić najlepsze ukulele http://oferta.kisielewski.com.pl/ukulele-pl

Jeśli chcesz nagłośnić swoje ukulele kup najlepszy na świecie przetwornik – L.R. Baggs Five.O™ http://oferta.kisielewski.com.pl/five.o.html

ukulele dobry sklep muzyczny

Dotrwałaś do końca tego artykułu, zasługujesz na nagrodę! Podaj kod rabatowy* UKUTTBSPCN , a otrzymasz w naszym sklepie 7% rabatu na Ukulele Soprano T.T by T.Burton oraz Ukulele Concert T.T. by T.Burton!

*Kod rabatowy należy wpisać podczas składania zamówienia na stronie sklepu w zakładce „Kasa”.

Share