Wakacyjne plany T.Burtona

frikolekcje przystanek woodstockW twoich wakacyjnych planach pewnie nie zabraknie wizyty na

Przystanku Woodstock

w Kostrzynie nad Odrą. To największy w Europie festiwal na otwartym powietrzu, bywa tam co roku 700 000 osób. Korzystają z darmowych koncertów ale także

uczestniczą w licznych spotkaniach z wybitnymi ludźmi i działaniach artystycznych.

My też tam będziemy! Po raz dziesiąty poprowadzimy

Frikolekcje, darmowe lekcje gry na gitarze

Wystarczy znać podstawy gry na gitarze aby w nich uczestniczyć. Żeby umożliwić uczestniczenie także osobom, które nie zabiorą na Woodstock swojego instrumentu przyjedziemy z 25 gitarami, przyjedzie z nami także czwórka nauczycieli:

Katarzyna Maliszewska

Adam Palma

Mateusz Rychły

Michał Sieniawski

Program zajęć będzie zróżnicowany tak jak różne są osobowości i muzyczne preferencje nauczycieli, będzie jednak coś co jest od lat Frikolekcyjną stałą: wprowadzanie adeptów gitarowej sztuki w świat techniki fingerstyle. Jak widać na filmowych prezentacjach nauczycieli każdy z nich jest specjalistą tej metody gry na gitarze.

Namiot Frikolekcji otwieramy już o 10:00 a lekcje będą odbywały się o 11:00, 13:00 i 15:00. W przerwach między lekcjami każdy kto tylko będzie chciał może sobie pograć na gitarce, będziemy rejestrowali te występy i publikowali je na na naszym kanale YT.

Będzie wesoło,

rockendrolowo i międzynarodowo.

Lato zakończymy 30 sierpnia na poznańskim Stary Rynku gdzie Szkoła T.Burton będzie uczestnikiem organizowanego w ramach festiwalu Akademia Gitary

Happeningu Gitarowego

Setki gitarzystów zagrają wówczas Don’T Worry be Happy a nasi uczniowie wystąpią na Wielkiej Scenie obok gwiazd tego wydarzenia. Nie tylko gitarzyści! Zagrają także skrzypkowie i pianiści a piosenkę Bobbyego McFerrina zaśpiewają soliści i szkolny chór. Bedzie moc!

Przystanek Woodstock i Happening Gitarowy

łączy to, że Adam Palma zapowiedział przeprowadzenie na Frikolekcjach lekcji gry akompaniamentu do Don’t Worry Be Happy. Przewiduje także poprowadzić próby wspólnego wykonania tej piosenki. Jeśli zatem chcesz zagrać ją w Poznaniu wraz z setkami gitarzystów to warto wpaść na Frikolekcje i przygotować się do Happeningu Gitarowego pod okiem Adama Palmy, niekwestionowanego fachowca.

Share