warsztaty gitarowe woodstockTylko na Przystanku Woodstock, bez egzaminów wstępnych, jednolitej odzieży, za friko i wyposażona/wyposażony w szkolny instrument, możesz wziąć udział w gitarowych FRIKOLEKCJACH.

lekcje gry na gitarze woodstockFRIKOLEKCJE odbędą się na terenie Akademii Sztuk Przepięknych a poprowadzi je Jacek Spruch, mistrz fingerstyle. Ten pasjonat gitary akustycznej jest autorem podręcznika „Fingerpicking, slide i otwarte strojenie” oraz wielu publikacji o charakterze edukacyjnym w magazynach muzycznych.

Jacek Spruch pokaże Wam, że gitara akustyczna, umiejętnie przestrojona, umożliwi Wam dokonanie prawdziwych czarów. Zobaczycie jak zagrać na gitarze ragtime, na czym polega technika slide.

Będziecie także mogli sami spróbować naśladować Mistrza na którymś z 20 T. Burton’ów.

Finałem FRIKOLEKCJI będzie wykład „Od Roberta Johnsona do Tommy Emmanuela”. Jacek Spruch opowie o historii fingerstyle ilustrując wykład granymi przez siebie utworami najwybitniejszych gitarzystów ostatnich 100 lat.

nauka gry na gitarze woodstockW punkcie PIERWSZEJ POMOCY GITAROWEJ będziecie mogli poddać reanimacji Wasze gitary. Pomocy, porad technicznych a także wskazówek jak odróżnić gitarę od wyrobu gitaropodobnego będzie udzielał Jan Stawiński. Pan Jan jest Naczelnym Technikiem firmy Kisielewski, głównym twórcą projektów gitar T. Burton oraz osobą odpowiedzialną w naszej firmie za utrzymanie najwyższych standardów jakości i serwis gitar.

ELEKTRYCZNA WYSZALNIA to kolejna atrakcja Gitarowego Miasteczka. Miejsce to wyposażone będzie w rockendrolowego T. Burton’a z porządnym wzmacniaczykiem lampowym Meteoro (to ulubiona marka Sepultury!) i kilkunastoma wymyślnymi efektami podłogowymi Elektro-Harmonix. ELEKTRYCZNA WYSZALNIA będzie ściągać fanów głośnej i ciężkiej muzy dźwiękami z piekła rodem. Tu będzie można się zdrowo gitarowo-rockendrolowo wyszaleć, a potem pozwolić sobie zrobić zdjęcie z gitarą w estradowej pozie z Główną Sceną Przystanku w tle. Najciekawsze fotki najbardziej zakręconych gitarzystów – woodstockowiczów umieścimy w powoodstockowej galerii na www.kisielewski.com.pl.

Share