t.burton profesjonalni użytkownicyGitarzysta Adam Palma ukończył swoją pierwszą trasę koncertową w UK. Wystąpił na popularnym Bestivalu, prestiżowym Ullapool Guitar Festival oraz na innych festiwalach, które miały miejsce się na terenie UK, Irlandii i Szkocji.

Ale to nie koniec koncertowego szaleństwa. Na Adama czekają koncerty z Kasią Wilk, Festiwal Wirral, trasy z Tommym Emmanuelem i muzykami z wytwórni CandyRat. Wciągające i zabawne nieraz relacje z eventów, możemy śledzić na kanale YouTube muzyka!

Oto podsumowanie ostatniego roku jakiego dokonał dla nas Adam: „Ten rok to pasmo wspaniałych wydarzeń i koncertów w moim życiu, zagranie dla 700.000 ludzi na Przystanku Woodstock, czy uczestnictwo w Bestivalu to ogromne przeżycie. Właśnie ukończyłem swoją pierwszą oficjalną trasę w Wielkiej Brytanii,  choć musze przyznać, że własciwie cały rok jestem w podróży. Ogromnie się cieszę, że mogłem wystąpić w USA na festiwalu  CAAS gdzie zostałem poproszony o wspólne występy z czołówką gitary akustycznej, Tommym Emmanuelem, Jackiem Pearsonem (The Allman Brothers), Rorym Hoffmanem (niewidomym geniuszem gitary), Adamem Rafferty’em i wieloma innymi wspaniałymi muzykami.

W Polsce kilka koncertów z Kubą Badachem i Mariuszem Fazi Mielczarkiem oraz warsztaty i występ na Przystanku Woodstock w ramach Frikolekcji. Od września jestem w trasie po Wielkiej Brytanii. Ogromne zaskoczenie spotkało mnie na festiwalu w Ullapool gdzie zostałem zaproszony bez żadnego wcześniejszego ustalenia do wzięcia gościnnego udziału w koncertach Franka Vignoli i Hamisha Stuarta (Paul McCartney)/Robbiego McIntosha (John Mayer). Niestety nie mogę odpoczywać i w tym tygodniu otwieram koncert legendarnego basisty The Rolling Stones, Billa Wymana na festiwalu gitarowym w Wirral, a w grudniu mam kilka koncertów w Polsce ze wspaniałą Kasią Wilk.

Przyszły rok to wspólne koncerty z Tommym w Wielkiej Brytanii i prawdopodobnie w Polsce, duża trasa koncertowa w Wielkiej Brytanii z gitarzystami mającymi miliony wejść na YouTube z firmy płytowej CandyRat oraz plany tras w Niemczech i Japonii. Spotykam coraz więcej młodych gitarzystów akustycznych w Wielkiej Brytanii i w Polsce, co napawa mnie ogromnym optymizmem jesli chodzi o przyszłość fingerstyle’u!” Tyle od Adama, wyczekujemy niecierpliwie jego przyjazdu do kraju i możliwości uczestniczenia na żywo w jego koncertach!

Share