dobre gitary akustyczneOd 25 do 27 września zapraszamy na Targi Music Media w Krakowie! I tym razem mamy Wam nie tylko wiele do powiedzenia, ale przede wszystkim do pokazania.

Gwarantujemy naprawdę sporo atrakcji, a to za sprawą dużej liczby nowości i śmietanki artystycznej, która zgodziła się nam towarzyszyć.

Zobaczycie między innymi import z Finlandii, czyli gitarę od Flaxwooda, która jest wykona z kompozytu na bazie włókien drewna – to zapewne dziwi, szokuje i wywołuje wiele wątpliwości. Weźcie tę gitarę w ręce, wątpliwości zostaną rozwiane. Może natomiast pojawić się inny problem – nie będziecie chcieli wypuścić jej z rąk.

bardzo dobre gitary akustycznePokażemy produkty mało znanej u nas marki L.R. Baggs, zajmującej się wyrobem pickupów i elektroniki do instrumentów strunowych. To są urządzenia które daleko w tyle zostawiają konkurencję, dlaczego – chętnie opowiemy.

Zaprezentujemy też gitary firmy Benedetto, znane i cenione przez muzyków jazzowych na całym świecie.

Gitar Taylor oraz Garrison przedstawiać już raczej nikomu nie trzeba, mimo to zapraszamy do naszego stoiska – zobaczycie tu modele instrumentów, które trudno znaleźć nawet w najlepszych sklepach muzycznych.

Postanowiliśmy przywieźć ze sobą również efekty Electro-Harmonix. Będziecie mogli przetestować sporą liczbę kostek tego znakomitego producenta na specjalnie do tego przygotowanych stanowiskach.

Na naszym stoisku prezentować instrumenty będzie Robert Kordylewski, znakomity gitarzysta grający techniką fingerstyle, który towarzyszył nam także na tegorocznym Przystanku Woodstock.

Odbędzie się również premiera nowej szkoły gitary Krzysztofa Błasia: „Żadnych tajemnic”. Będzie można spotkać się z autorem, wysłuchać jego rad i wskazówek, a także – pograć z nim w duecie.

Serdecznie zapraszamy.

Share